piątek, 3 sierpnia 2012

CelluOFFCellulit (skórka pomarańczowa) - nieprawidłowe rozmieszczenie tkanki tłuszczowej, występujące razem z obrzękowo-włóknistymi zmianami tkanki podskórnej. Pojawia się po okresie dojrzewania. Efektem jest nierówna i pofałdowana powierzchnia skóry ud, bioder, kolan, pośladków, ramion i sutków. Na skórze tych partii ciała mogą być widoczne guzki i zgrubienia, czasami mogą one powodować ból. - Tyle Wikipedia.
Kiedyś mówiono, że cellulit mają osoby otyłe, prowadzące siedzący tryb życia, nie „ruszające się”.
Ja śmiem twierdzić, że to albo się ma skłonność albo nie. I żadne diety, ruch nie pomogą. Mam dorosłą córkę, szczupłą, aktywną fizycznie która niestety ma tę przypadłość. Ja natomiast mimo wieku, nabytych kilogramów i raczej siedzącego tryby życia… zauważyłam dopiero niedawno ten problem.
Otrzymałyśmy do testowania preparat CelluOFF.  Nasza przygoda  z nim trwa już 1,5 miesiąca.
I….
No właśnie, i co mam napisać. Ja nie zauważyłam żadnych zmian….trybu życia nie zmieniłam, tylko zgodnie z ulotką przyjmuję preparat.
Natomiast Córka dodatkowo używa krem mający zwalczać cellulit i u niej zauważalne są minimalne zmiany na lepsze.
Może jest to za krótki okres na jakieś wielkie zmiany, może trzeba stosować preparat dłużej. 
W końcu nie od razu Kraków zbudowano...

2 komentarze:

  1. nie ma tak łatwo z cellulitem :) bez diety i ruchu problem nie zniknie

    OdpowiedzUsuń
  2. Albo się ma albo nie:) Znałam dziewuszkę ok. 16 lat i jak zobaczyłam jej nogi to myślałam, że padnę:( Dobrze, że na plaży to było. Tak jak z rozstępami. Jedna kobita np. po ciąży ma brzuch dramatyczny, inna - nawet jak dużo przytyła - ani jednej kreseczki. Dieta, ćwiczenie, kremy, masaże!

    OdpowiedzUsuń