sobota, 28 kwietnia 2012

Śniadanie z Granexem

 


Otrzymałam kilka produktów firmy Granex do przetestowania. Pieczywo Granex 7 zbóż, poduszki owsiane bez nadzienia, zdrowy błonnik pałeczki wielozbożowe z dodatkiem błonnika oraz wafle pszeniczne.


Pierwsze, co zrobiłam to otworzyłam każde opakowanie, aby na sucho sprawdzić, co siedzi w środku. Moja córka mi towarzyszyła i wydała wyrok „może być”, czyli znaczy dobre. A muszę zaznaczyć, iż kto, jak kto ale ona zna się na takich wyrobach.
Je dużo różnych płatków, pieczywa chrupkiego, wafli…
W sobotni upalny poranek postanowiłam przygotować śniadanie z granexem. Pieczywo świetnie się spisywało, nawet mój mąż ( „przeciwnik” takich wyrobów) skusił się. Do miseczek wsypałam poduszeczki owsiane i pałeczki wielozbożowe, miałam dolać mleko lub jogurt, ale przypomniałam sobie o truskawkach (poprzedniego dnia wieczorem umyłam pokroiłam i zasypałam niewielką ilością cukru) i dodałam je do poduszeczek a później do pałeczek. I chyba był to świetny pomysł. Mleko i jogurt wróciły do lodówki. 


Później na przekąskę w ciągu dnia z przyjemnością wzięłam pałeczki z truskawkami. Chyba mam nową zdrową przekąskę. Ponieważ nie są one słodzone można śmiało je jeść nie licząc każdego kęsa.
Zmieniłabym tylko wygląd pałeczek, nie wyglądają zachęcająco. Mąż odmówił ich spróbowania.
Opakowania bardzo ładne, zwracające uwagę. Ogólnie polecam, nawet pałeczki.


2 komentarze: