niedziela, 3 sierpnia 2014

Fiesta i Siesta

Kilka dni temu nad Wisłą powstało nowe miejsce – tapas bar. Nazywa się Fiesta i Siesta, i ta nazwa zobowiązuje. Znajdziemy go bez trudu – cały pomalowany jest w kolory Hiszpańskiej flagi. Zlokalizowany na wysokości wylotu ulicy Romana Sanguszki i multimedialnego parku fontann. 


Lokalizacja jest wspaniała z pięknym widokiem na dziki praski brzeg Wisły oraz dwa mosty, które podświetlone wieczorem wyglądają zjawiskowo. Pod samym barem znajduje się przystań promu kursującego pomiędzy dwoma brzegami. Gwarancją jakości produktów używanych w tym miejscu są właściciele których znamy już z sieci sklepów i tapas barów Złoto Hiszpanii
Menu jest tu siłą rzeczy proste i nieskomplikowane, ale to jest jego siłą (trudno coś zepsuć ) . Odbiega ono również zasadniczo in plus, od oferty okolicznych barów.


Znajdziemy tu różne pintxos (małe kanapeczki z wędliną lub serem), wędliny, sery, oliwki, papryki, tortille, chorizo w winie, krewetki, paelle, gazpacho. Do picia Hiszpańskie wina i sangria na szklanki lub dzbanki. Dodatkowo wieczorami we wtorki mają się odbywać degustacje win hiszpańskich, we środy degustacje produktów hiszpańskich. W niedzielę pokazy tańca flamenco. 


W pozostałe dni atrakcje muzyczne.
Fiesta i Siesta otwarta jest w poniedziałek i wtorek od godziny 14,00. od środy do piątku od 13,00 w soboty i niedziele od godziny 11,00 zamykają teoretycznie o 23,00.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz