środa, 12 września 2012

Konkurs wina z Alzacji


 Niedawno razem z Bernadetą wzięłyśmy udział  w konkursie który polegał na jak najzgrabniejszym połączeniu potrawy z winem alzackim.
I mój łosoś z serem i avocado w cieście filo


razem z  Rieslingiem (Riesling Grand Cru Schoenenbourg 2007, AOC Alsace Grand Cru) Bernadety został zakwalifikowany do finału przez komisję jurorska pod przewodnictwem Tomasza Jakubiaka…. Swoją drogą to bardzo miłe, że już drugi mój przepis na łososia otworzył mi drogę do finału konkursu kulinarnego.
Główną wygraną w konkursie jest wyjazd do winnic Alzacji… a skoro mój blog jest o jedzeniu i winie to nagroda wymarzona dla mnie i dla Bernadety….
Jeżeli przepis się spodobał to bardzo proszę o głosy na nasz przepis na stronie http://frankomaniak.pl/konkursy. Głosować można codziennie. Każdy głos się liczy.
Bardzo prosimy o wsparcie.


1 komentarz:

  1. Oj sama bym marzyła o takiej podróży :) Trzymam kciuki (i oczywiście zagłosowałam) :) Sama nie lubię konkursów, w których trzeba zbierać głosy, bo odkąd ktoś pokazał mi jak działa strona http://hellbuzz.pl/ to wiem już, że trzeba się troszkę nagimnastykować żeby wygrać. Ale jeśli masz trochę wolnego czasu to polecam się tam zarejestrować i dodać swoją prośbę - statystyki idą ostro w górę :)

    OdpowiedzUsuń