poniedziałek, 26 września 2016

French TouchOd 21 września do 10 października trwa French Touch - święto kultury, mody i smaków Francji w Polsce pod patronatem Ambasady Francuskiej skupiając francuskie marki i przedsiębiorców. W ramach tej idei organizowane są Dni Francji pełne ciekawych atrakcji.


 Jego Ekscelencja Pan Pierre Buhler Ambasador Francji w Rzeczypospolitej Polskiej


FRANCJA czyli… „F” jak francuski chic, „R” jak Roquefort, owczy ser wyrabiany w miasteczku Roquefort-sur-Soulzon na południu Francji, „A” jak amour, miłość „N” jak nobliści, wielcy twórcy zasłużeni dla ludzkości, „C” jak Cannes i światowe gwiazdy na czerwonym dywanie, „J” jak Jean-Paul Gaultier, guru modowy i „A” jak Auguste i Louis Lumière, twórcy pierwszego kinematografu. Francja to bez wątpienia fascynujący, wielokulturowy i inspirujący kraj. Teraz i ty możesz odkryć wszystkie jego smaki podczas kampanii edukacyjnej French Touch.
W ramach French Touch – wielkiego święta Francji w Polsce - zaplanowany jest szereg działań promocyjnych i kulturalnych. Odbędą się między innymi koncerty francuskich gwiazd i pokazy mody. Towarzyszyć im będzie zakrojona na ogólnopolską skalę akcja shoppingowa na przełomie września i października. Kampanię zwieńczy 7 października uroczysta gala w Teatrze Wielkim w Warszawie.
W kampanię edukacyjną i akcję handlową zaangażowanych jest większość dużych francuskich firm działających na polskim rynku. Wśród partnerów znajdują się m.in. Carrefour, EDF czy Président.
21 września rusza ogólnopolska akcja handlowa. Do 10 października, w całej Polsce, będzie można skorzystać z atrakcyjnych ofert oraz pakietów promocyjnych na francuskie produkty przygotowane przez partnerów kampanii. - Carrefour jako jeden z największych francuskich inwestorów na polskim rynku inicjuje i wspiera szereg wydarzeń promujących kulturę
francuską w Polsce - mówi Robert Noceń, Sekretarz Generalny Carrefour Polska. - Po raz drugi zostaliśmy głównym partnerem akcji French Touch. Zapraszamy wszystkich Klientów od
21 września do 3 października do odkrywania oferty produktów francuskich w hipermarketach i wybranych supermarketach Carrefour - dodaje.Warto zajrzeć na stronę French Touch znajdziemy tam wszystkie szczegóły, między innymi informacje o zniżkach w wielu sklepach na francuskie produkty - jedzenie w sieci Carrefour ale również ubrania, kosmetyki, sprzęt gospodarstwa domowego czy kolację dla dwojga w Hotelu Regent.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz