środa, 21 października 2015

Mamaison Le Regina....

"Mamaison Le Regina to butikowy hotel usytuowany na Nowym Mieście w Warszawie. W historycznym budynku, odrestaurowanym w stylu charakterystycznym dla XVIII-wiecznych pałaców, znajduje się 61 indywidualnie zaprojektowanych pokoi i apartamentów, wyposażonych zgodnie z najwyższymi współczesnymi standardami.


Hotel posiada także znaną i cenioną restaurację Le Rotisserie z letnim patio, 


oferuje swoim gościom część rekreacyjną z basenem i sauną oraz 2 eleganckie sale konferencyjne o powierzchni 50 m2 i 160 m2...”
Sale konferencyjne, ostatnio zostały zmodernizowane i odnowione.
Zyskały nowy blask. Znam te sale od jakiegoś czasu, gdyż bywam tam, na różnego rodzaju degustacjach. Zawsze narzekaliśmy na kolory i słabe oświetlenie, które uprzykrzało utrudniało życie, tym którzy próbowali uwieczniać wydarzenie robiąc zdjęcia.
Teraz już nie będzie takiego problemu ;)
No dobrze, ale nie tylko o zdjęcia chodzi.


Ma być zapewniony komfort osobom uczestniczącym w spotkaniach i konferencjach. Odpowiednie oświetlenie, sale wyposażone w profesjonalny sprzęt 


i cudowny catering, gdzie najprostsza kanapka jest dziełem sztuki kulinarnej :) tworzą idealne miejsce na spotkania W hotelu znajduje się apartament, w którym organizowane są spotkanie na najwyższym szczeblu: z ważnymi gośćmi, głowami państw... .


Szef kuchni Paweł Oszczyk, jeden ze zdecydowanie najlepszych szefów kuchni w Polsce, jest związany z hotelem od samego początku jego istnienia. Razem z sommelierem (wielokrotnym Mistrzem Polski Sommelierów) Andrzejem Strzelczykiem tworzą wspaniały duet, dbający o podniebienia gości.


Każde spotkanie biznesowe, nawet najtrudniejsze, którym towarzyszyć będzie catering hotelowy, będzie udanym spotkaniem.
W hotelu działa restauracja La Rotisserie, o której pisałam.


Wspomnieć należy również o eleganckich, luksusowych pokojach, otoczonych zielenią i ciszą, 


które w połączeniu z usytuowaniem hotelu w samym centrum miasta tworzą idealne miejsce na spotkania nie tylko biznesowe, konferencyjne, ale również wyjazdy rodzinne. 


Zdjęcia Le Regina i królestwo garów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz